Pro zobrazení kompletní navigace si zapněte JavaScript, nebo použijte Mapu tránek!

Aktuality

VYPUSTILI JSME SUMEČKA / 11.02.2008 /

V neděli večer Luboš vypustil do LOMU bílého sumečka asi 1 metr velikého, prosíme Vás, když ho uvidíte nechte ho v klidu musí se - AKLIMATIZOVAT - voda je stále pěkně čistá a na hladině okolo kesonu se tvoří lehká námraza, při svitu slunce zmizí a ráno se opět objeví.

22.06.2026

Vzduch: 0°C

Voda: 14°C

Viditelnost: 4 m

Volná místa: 20

KRÁSNÉ PRÁZDNINY DOVOLENOU PRIMA DNY A POHODU PŘEJEME VÁM VŠEM OD NÁS Z LOMU*** DĚKUJEME ZA PŘÍZEN\'*** !!! VIDITELNOST jak kde cca 4 m !? lehce zamrzlo - ATRAKCE POD VODOU - věci ve vodním skanzenu - !!! NEPŘENÁŠEJTE !!! - KAŽDÁ VĚC MÁ SVOJE MÍSTO - !!!

Leštinkalom na FB